14.01.2016

Türkiye de gezilecek yerler-2
TÜRKİYE'NİN GEZİP GÖRÜLECEK EN GÜZEL YERLERİHeycanlı şehirler kırsal çarpıcı ve güzel Sahilleri zengin tarihi yerler. herkese uyucak Ayasofya gezilecek  tatil yerler vardır. Ayasofya ve etkişimle  turistik  tatil yerlerden En yerler için Rehberimiz ile Ayasofya öğrenin.İzmirin en güzel  bölgelerinden efes bölgesinin Turizm açısından zengin bölgemiz ve Roma İmparatorluğundan gezerek gidip görmek lazım Eski  tarihi  eserlerden biridir.


Nevşehir ilimizin bölgemiz Kapadokyanın görünüm tepeler vadi  Ovalar  görünümlü dünyanın en güzel yeri olan Balonlarla  hava  sıcak manzara  görümlü bir ilimizdir.

İstanbul topkapı sarayını gidip  görmek lazım Osmanlı döneminin içinde  bulunan  denizlerle çevrili olan Asya  Avrupa, yanında olan  Gemi  seyatlarında masmavi  gökyüzü, bulutlar içinde 
seyahat ediniz.

Türkiyenin en güzel yerlerinden biride Pamukkale  bembeyaz ve yeşillik manzaralar buzlar eriyen ortamda  Konaklama  yeri  olarak  gezilecek bir yerin altında Traventler ortamında gezmeliyiz.

 
Sümela manastırı  eski Osmamlı zamanında bulunan  yüzyıl  içinde yerleşim merkezi  Karadeniz bölgesinin  sınırlarında  bulunan Tarihi eserler İçinde  Eski  taşlarla çevreleyen İç mekanla çevrili olan Trabzon, maçka ilçesine bağlı batı yamaçlarının altındadır.

 
 Nemrut Dağının eteklerinde  Adıyaman merkezinde kahta ilçeside ve Heykel  antik dağlarında 
yamaç  örtülerinde nemrut dağı hep  gizemli  iddalarla ortaya çıktı  Van gölü antik dağlarından geçti. ve  Toros dağlarını  ele  geçirdi.

Ermenistan  İpek  yolunun  Sınıra yakın  merkezin  ermenistan türkiye sınırlarından  geçen kale sınırlarında bulunan Moğollar tarafından  işgal  edildi.


Ani Haritası


Antalya aspendos antik tiyatro salonu güney merkezi  yakınlarında Roma İmparotorluğunda kutlanan törenler kutlamaya  devam ediyor.
Fethiye Akdeniz bölgesinin kıyılarında denize açık  manzaralı muhteşem doğa Manzarası ile denize yakın gemi yolculuğu  yapmak istermisiniz.  Yada yat limanından gökyüzünü seyredelim 


              Bergama İzmir iline bağlı ilçedir  bergama  İzmirin  kuzeyinde bulunmaktadır.Bergama  HaritasıHarika Muhteşem  İnanılmıyacak  kadar  masmavi ortamda Yemyeşil ormanlık içinde bulunan kum ve çakıl taşları ile Fethiye Ölüdeniz türkiyenin engüzel yerlerinden  plajı  derinliklere doğru uzanan paraşütle atlayan derinlere Baba dağının tepelere  çıkarak gökyüzünü seyrediniz.

İLGİLİ KONULAR :
Avustralya'da Turizm
Endonezya'da Turizm ve Tatil
Türkiye'nin Dikkat Çeken Turizm Yöreleri-2
Londra'nın en Popüler Otellerinden Köşeler
ABD'nde İlginizi Çekecek Otellerden Köşeler
Dünyanın En Büyük Otelleri (Oda Sayısı 3000 i Aşan)
Turizm Cenneti Bora Adası Görselleri (Polinezya)
Pakistan Doğasından Manzaralar
Japonya'nın en güzel turizm mekanları
Türkiye'de Gezilecek Turistik Yerler-1
Hindistan ve Ganj Sayısız Fotofraflarıyle

BENZER KONULAR :
Washington DC Görülecek yerler
Türkiye'de gezip görülecek 12 mekan
Newyork lgi çeken mekanlar
Dünyanın en büyük ve lüks otellerinden bazıları
Japonya'da görülecek yerler, tarihi yapılar ve doğa
Peri bacaları ve mağaraları ile Kapadokya'da Mağara Oteller
Tayland'da deniz yerine Turizm için havuzlar.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :


Titanik sonrası kirli oyun

Zarrab'ın ABD'nde Yakalanışı

İyilikler paylaşılınca büyür


Perice_den Zümrütü Anka Makale

Fatma Tuncadan Şiirler

Pınar Görgün'den Makale Düşünsenize


Anne Kedi ve Şefkati.SLAYT

İspanya'da Ateş ve Atlara Eziyet

Yavru Kedi köpeğin yatağını alırsa    


Bizi Takip Edin

Share

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder